BEZPŁATNA, CYFROWA ANALIZA UŚMIECHU!

PROMOCJA – do końca kwietnia !

BEZPŁATNA CYFROWA ANALIZA UŚMIECHU !!!

Umów się na bezpłatną wizytę, podczas której wykonamy profesjonalną sesję zdjęciową wewnątrz i zewnątrzustną ! Na podstawie cyfrowej dokumentacji poznaj stan swojego uzębienia ( ubytki, osad, braki) oraz przeanalizuj z lekarzem, za pomocą komputerowego programu Smile Designer Pro, swój uśmiech. Może można go poprawić ? Bywa, że niewielkie korekty przynoszą doskonały efekt kosmetyczny !

Spróbuj cyfrowej stomatologii ! To nic nie kosztuje !

Jeżeli po analizie stwierdzisz, że chcesz zmienić swój uśmiech – zapraszamy na pełną diagnostykę wraz z Indywidualnym Planowaniem Uśmiechu .

Wtedy, na podstawie symulacji komputerowej wykonamy dla Ciebie próbny uśmiech ( tzw. mock-up), który przymierzymy razem z Tobą w ustach. Po obejrzeniu siebie w nowym uśmiechu wspólnie z lekarzem zadecydujesz czy nowe zęby pasują do twojej twarzy, charakteru, temperamentu, ekspresji. Zobaczysz swoje zdjęcia lub film w nowej odsłonie uśmiechu. Po naniesieniu wszelkich uwag i sugestii pacjenta oraz ostatecznym zatwierdzeniu projektu, przystępujemy do jego realizacji, wiedząc dokładnie dokąd zmierzamy. Nic tak nie uspokaja pacjenta jak to, że wie jaki będzie efekt końcowy leczenia !

 

Uśmiechaj się!
Śmiało!