Indywidualne projektowanie uśmiechu

PROMOCJA - do końca marca !

BEZPŁATNA CYFROWA ANALIZA UŚMIECHU !!!

Umów się na bezpłatną wizytę, podczas której wykonamy profesjonalną sesję zdjęciową wewnątrz i zewnątrzustną ! Na podstawie cyfrowej dokumentacji poznaj stan swojego uzębienia ( ubytki, osad, braki) oraz przeanalizuj z lekarzem, za pomocą komputerowego programu Smile Designer Pro, swój uśmiech. Może można go poprawić ? Bywa, że niewielkie korekty przynoszą doskonały efekt kosmetyczny !

Spróbuj cyfrowej stomatologii ! To nic nie kosztuje !

 

Zrzut_ekranu_2018-03-09_o_08.56.43.png

Jeżeli po analizie stwierdzisz, że chcesz zmienić swój uśmiech - zapraszamy na pełną diagnostykę wraz z Indywidualnym Planowaniem Uśmiechu .

 
 
 

DSD Digital Smile Design

Wielu z nas chciałoby zmienić swój uśmiech na taki, o jakim marzymy. Wymarzony uśmiech dodaje nam pewności siebie w każdej sytuacji i poprawia nasze samopoczucie. Sprawia, że jesteśmy zupełnie inaczej odbierani przez innych. Niekiedy jest kluczem do sukcesu, bardzo często ekspresją szczęścia i radości !

Jak zmienić swój uśmiech ? Należy go najpierw przeprojektować !

 

INDYWIDUALNE PROJEKTOWANIE UŚMIECHU ( znane jako Digital Smile Design ) - to proces, który składa się z trzech etapów:

1. Analiza aktualnego uśmiechu - profesjonalna sesja zdjęciowa + pobranie wycisków do wykonania modeli diagnostycznych. Omówienie oczekiwań pacjenta.

2. Prezentacja nowego uśmiechu - wykonana w laboratorium technicznym na podstawie symulacji komputerowej propozycja nowego uśmiechu uwzględniająca uwagi i wskazówki pacjenta. Omówienie szczegółów ( koloru, kształtu i ustawienia zębów) na podstawie kolejnej sesji fotograficznej. Akceptacja pacjenta.

3. Wykonanie nowego uśmiechu - ostateczna zmiana uśmiechu pacjenta według wcześniejszych ustaleń ( za pomocą koron, licówek, implantów lub innych niezbędnych elementów ) - proces zmian na podstawie wcześniej ustalonego planu leczenia.

 

W ten sposób zaprojektowany i wykonany uśmiech pozwala aktywnie włączyć pacjenta w proces planowania. W pełni uwzględnia oczekiwania pacjenta - pacjent ma kontrolę nad każdym etapem jego wykonania. Może decydować o kolorze, kształcie i ustawieniu zębów. Może również pozostawić tą decyzję nam !

Pacjent staje się architektem swojego uśmiechu !!!

Zapraszamy ! 

DSD Digital Smile DesignDSD Digital Smile DesignDSD Digital Smile Design

 

 

J_sm_1.jpg

 

 

 "Zawsze marzyłam o takim uśmiechu......." - Jaśmina

     zobacz więcej....

 

 

Mateusz_s1.jpg


 

"Teraz śmieję się inaczej ! " - Mateusz

zobacz więcej...