aparat stały niewidoczny

Ortodoncja

Dzięki nowoczesnej ortodoncji jesteśmy w stanie leczyć nawet zaawansowane wady zgryzu i poprawiając ustawienie zębów pacjenta zadbać o jego piękny uśmiech. Czasami niewielka zmiana położenia zęba lub kilku zębów niesie za sobą dużą poprawę estetyki uśmiechu. Dzięki skojarzonemu leczeniu ortodontyczno-implantologiczno-protetycznemu możemy całkowicie zmienić uśmiech pacjenta.

Proponujemy leczenie stałymi i wyjmowanymi aparatami ortodontycznymi. Dostępne są szafirowe zamki (prawie niewidoczne) oraz aparaty mocowane na tylnej (podniebiennej lub językowej) stronie zębów (zupełnie niewidoczne). Współpracują z nami doświadczeni specjaliści ortodoncji.

Przed przystąpieniem do leczenia w czasie konsultacji w naszej Klinice rutynowo wykonujemy pacjentom cyfrowe zdjęcie pantomograficzne i cefalometryczne oraz pobieramy wyciski w celu wykonania modeli diagnostycznych. Wykonujemy również sesję zdjęciową niezbędną do oceny zgryzu. Po analizie zebranych informacji pacjent kierowany jest na leczenie do jednego z naszych specjalistów lub w bardzo skomplikowanych przypadkach, zapraszany na kolejną konsultację, gdzie omawiamy możliwości leczenia ortodontycznego oraz metody alternatywne.

 

Zapraszamy na wstępną konsultację po uprzednim telefonicznym zarezerwowaniu terminu ( tel. 91 8128888).