Specjaliści od uśmiechu

Nasz zespół

WIĘCEJ OPINII

Nasza filozofia leczenia

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom realizujemy naszą misję „Uśmiechaj się! Śmiało!”. Szczególny nacisk kładziemy na efekt kosmetyczny proponowanych rozwiązań a także na ich funkcjonalność i długotrwałość. Leczenie u nas oparte jest na porozumieniu. My rozumiemy problemy pacjenta a pacjent rozumie plan leczenia.

WIĘCEJ
TECHNOLOGIA ZMIENIAJĄCA MOŻLIWOŚCI LECZENIA.

CEREC

CEREC - to innowacyjny system wytwarzania estetycznych licówek, koron i mostów . Cyfrowa technologia umożliwiająca skanowanie, projektowanie i wykonywanie w pełni indywidualnych zębów pełnoceramicznych dla pacjenta bez konieczności pobierania nieprzyjemnych wycisków.

JAK POWSTAJĄ KORONY I LICÓWKI ZOBACZ FILM
CHCESZ WIEDZIEĆ JAK LECZYMY?

Obejrzyj film!

Poznaj Stomatologię na Podzamczu w Szczecinie. Zobacz jak pracujemy. Dlaczego pacjent jest u nas traktowany inaczej? Twój dentysta i stomatolog w Szczecinie - to my!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest Stomatologia na Podzamczu - Tomasz Cegielski z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wielkiej Odrzańskiej 31b, NIP 851-173-35-35, REGON 811082102. Więcej o polityce prywatności.