Bonding zębów – Flow Injection

Zmień swój uśmiech na jednej wizycie !

Bonding zębów / Flow Injection – to technika, która pozwala na odbudowę wielu zębów w szczęce i/lub żuchwie na raz. Dzięki Bonding / Flow Injection możemy zmienić kształt, kolor oraz ustawienie zębów bez ich szlifowania i piłowania ! To najbardziej oszczędzająca technika zmieniająca całkowicie twój uśmiech.

Oszczędzaj pieniądze i czas !Flow injection to technika kompleksowej przebudowy uśmiechu za pomocą żywic kompozytowy.

 Dzięki technice Bonding / Flow Injection zmienisz swój uśmiech za mniej niż 1/3 ceny rozwiązań ceramicznych !

Jak przebiega metamorfoza Flow Injection ?

Najpierw lekarz omawia z pacjentem jego potrzeby i oczekiwania oraz wykonuje profesjonalną dokumentację fotograficzną a następnie aktualny uśmiech pacjenta jest skanowany za pomocą cyfrowego skanera wewnątrzustnego. Na następnej wizycie następuje przymiarka zaprojektowanego uśmiechu w ustach pacjenta i jeżeli zostanie zaakceptowana – można przystąpić do metamorfozy !

Ile to kosztuje ?

Cena odbudowy jednego zęba w technice Bonding / Flow Injection to 550 pln . Do tego należy doliczyć koszt konsultacji – 250 pln, diagnostyki rtg – 110 pln,  oraz skanowania cyfrowego – 100 pln za jedną szczękę i Indywidualnego Projektowania Uśmiechu – 500 pln za jedną szczękę.

Zwykle koszt przebudowy górnych zębów to ok. 8000 pln, natomiast w przydatku metamorfozy zębów górnych i dolnych – 16000 pln.

Flow injection to technika metamorfozy uśmiechu za pomocą materiałów kompozytowych

Uśmiechaj się!
Śmiało!