Bonding zębów

Bonding zębów – Flow Injection

Technika, która pozwala na odbudowę wielu zębów w szczęce i/lub żuchwie na raz. Dzięki Bonding / Flow Injection możemy zmienić kształt, kolor oraz ustawienie zębów bez ich szlifowania i piłowania! To najbardziej oszczędzająca technika zmieniająca całkowicie twój uśmiech. Specjalnie do tego celu przeznaczony kompozyt ceramiczny GC- Gaenial Injectable jest nastrzykiwany na powierzchni zębów za pomocą wcześniej przygotowanych na podstawie projektu uśmiechu szablonów. Następnie, każda warstwa jest utwardzana za pomocą lampy do polimeryzacji. Po naświetleniu wszystkich licówek, zostają one wygładzone i wypolerowane, aż uzyskają naturalną gładkość i połysk.

Bonding na zeby – efekty to oszczędzone pieniądze i czasFlow injection to technika kompleksowej przebudowy uśmiechu za pomocą żywicy kompozytowej.

 Dzięki technice Bonding / Flow Injection zmienisz swój uśmiech za mniej niż 1/3 ceny rozwiązań ceramicznych (np. koron porcelanowych PREMIUM)!

Jak przebiega metamorfoza – Flow Injection?

Najpierw lekarz omawia z pacjentem jego potrzeby i oczekiwania oraz wykonuje profesjonalną dokumentację fotograficzną, a następnie aktualny uśmiech pacjenta jest skanowany za pomocą cyfrowego skanera wewnątrzustnego. Na następnej wizycie następuje przymiarka zaprojektowanego uśmiechu w ustach pacjenta i jeżeli zostanie zaakceptowana – można przystąpić do metamorfozy!

Bonding zębów – Ile to kosztuje ?

Dowiedzmy się teraz ile kosztuje bonding Cena odbudowy jednego zęba w technice Bonding / Flow Injection to 950 PLN. Do tego należy doliczyć koszt konsultacji – 250 pln, diagnostyki RTG – 110 pln,  oraz skanowania cyfrowego – 100 pln za jedną szczękę i Indywidualnego Projektowania Uśmiechu – 950 pln za jedną szczękę.

Zwykle koszt przebudowy górnych zębów to ok. 9500 pln, natomiast w przydatku metamorfozy zębów górnych i dolnych – 19000 pln.

Bonding zebow to technika metamorfozy uśmiechu za pomocą materiałów kompozytowych

Jak dbać o bonding zębów?

Aby licówki kompozytowe zachowały swój naturalny połysk i gładkość należy regularnie, co pół roku, zgłaszać się na wizyty pielęgnacyjne – higienizacyjne. Na takiej wizycie wszystkie licówki zostaną profesjonalnie oczyszczone z osadów (tytoń, kawa, herbata) lub  ewentualnego kamienia, oraz ponownie wypolerowane.