Bonding zębów

Bonding zębów — Flow Injection

Technika, która pozwala na odbudowę wielu zębów w szczęce i/lub żuchwie na raz. Dzięki Bonding / Flow Injection możemy zmienić kształt, kolor oraz ustawienie zębów bez ich szlifowania i piłowania! To najbardziej oszczędzająca technika, zmieniająca całkowicie twój uśmiech. Specjalnie do tego celu przeznaczony kompozyt ceramiczny GC- Gaenial Injectable nastrzykujemy na powierzchni zębów za pomocą wcześniej przygotowanych na podstawie projektu uśmiechu szablonów. Następnie, każdą warstwę utwardzamy za pomocą lampy do polimeryzacji. Po naświetleniu wszystkich licówek wygładzamy je i polerujemy, aż uzyskają naturalną gładkość i połysk.

Bonding na zęby — efekty to oszczędzone pieniądze i czasFlow injection to technika kompleksowej przebudowy uśmiechu za pomocą żywicy kompozytowej.

 Dzięki technice Bonding / Flow Injection zmienisz swój uśmiech za mniej niż 1/3 ceny rozwiązań ceramicznych (np. koron porcelanowych PREMIUM)!

Jak przebiega metamorfoza — Flow Injection?

Najpierw lekarz omawia z pacjentem jego potrzeby i oczekiwania oraz wykonuje profesjonalną dokumentację fotograficzną, a następnie aktualny uśmiech pacjenta skanujemy za pomocą cyfrowego skanera wewnątrzustnego. Na następnej wizycie następuje przymiarka zaprojektowanego uśmiechu w ustach pacjenta i jeżeli zostanie zaakceptowana — można przystąpić do metamorfozy!

Bonding zębów — Ile to kosztuje ?

Dowiedzmy się teraz ile kosztuje bonding Cena odbudowy jednego zęba w technice Bonding / Flow Injection to 1500 PLN. Do tego należy doliczyć koszt konsultacji – 350 PLN, diagnostyki RTG – 175 PLN,  oraz skanowania cyfrowego – 175 PLN za jedną szczękę i Indywidualnego Projektowania Uśmiechu – 1750 PLN za jedną szczękę.

Zwykle koszt przebudowy górnych zębów to ok. 15000 PLN, natomiast w przydatku metamorfozy zębów górnych i dolnych – 30000 PLN.

Jak dbać o bonding zębów?

Aby licówki kompozytowe zachowały swój naturalny połysk i gładkość należy regularnie, co pół roku, zgłaszać się na wizyty pielęgnacyjne — higienizacyjne. Na takiej wizycie wszystkie licówki zostaną profesjonalnie oczyszczone z osadów (tytoń, kawa, herbata) lub  ewentualnego kamienia, oraz ponownie wypolerowane.