Metamorfozy – Indywidualne projektowanie uśmiechu

Wielu z nas chciałoby zmienić swój uśmiech na taki, o jakim marzymy. Wymarzony uśmiech dodaje nam pewności siebie w każdej sytuacji i poprawia nasze samopoczucie. Sprawia, że jesteśmy zupełnie inaczej odbierani przez innych. Niekiedy jest kluczem do sukcesu, bardzo często ekspresją szczęścia i radości!

Jak zmienić swój uśmiech? Należy najpierw go przeprojektować! Indywidualne projektowanie uśmiechu – to nasza propozycja dla Państwa!

Umów się na wizytę

W ten sposób zaprojektowany i wykonany uśmiech pozwala aktywnie włączyć pacjenta w proces planowania. W pełni uwzględnia oczekiwania pacjenta – pacjent ma kontrolę nad każdym etapem jego wykonania. Może decydować o kolorze, kształcie i ustawieniu zębów. Może również pozostawić tę decyzję nam!

 

Prezentujemy przypadek Jaśminy - pacjentki z wrodzonym brakiem zawiązków zębów stałych (wielu). Zawsze marzyła o pięknym uśmiechu - aby marzenie stało się możliwe, niezbędne było przeprowadzenie kompleksowego leczenia implantoprotetycznego. Jako przygotowanie do oczekiwanych rezultatów estetycznych przeprowadzono...

Więcej

Zawsze marzyłam o takim uśmiechu...

Jaśmina

Prezentowany przypadek Mateusza również dotyczy pacjenta z wrodzonym brakiem zawiązków zębów stałych. Obecne zęby mleczne nie pozwalały na utworzenie uśmiechu o jakim marzył pacjent. Zdecydowano o leczeniu ortodontycznym, usunięciu zębów mlecznych i zastąpieniu ich implantami. Ostatnim etapem było tworzenie uśmiechu za pomocą uzupełnień ceramicznych zaprojektowanych indywidualnie dla pacjenta.

Więcej

Teraz śmieję się inaczej!!

Mateusz

Przypadek Pana Borysa, to przykład kogoś, kto postanowił odzyskać utracony uśmiech. Dzięki starannemu zaplanowaniu kompleksowego leczenia, zastosowaniu procedur odbudowy kości oraz zaawanowanej implantoprotetyki pacjent uśmiecha się teraz od ucha do ucha...

Więcej

Okazuje się, że uwielbiam się uśmiechać...

Borys

Uśmiech pana Henryka przeszedł niesamowitą zmianę. Zobacz sam!

Więcej

Warto było!

Henryk