Metamorfozy – Indywidualne Projektowanie Uśmiechu :)

Wielu z nas chciałoby zmienić uśmiech na ten wymarzony. Szczery, estetyczny uśmiech dodaje pewności siebie w każdej sytuacji i poprawia samopoczucie. Diametralnie wpływa na sposób, w jaki jesteśmy odbierani przez innych. Często jest kluczem do sukcesu, ale zawsze — wyrazem szczęścia i radości!

Jak zmienić swój uśmiech? Należy najpierw go przeprojektować! Indywidualne projektowanie uśmiechu — to nasza propozycja dla Państwa. Zacznijmy od przejrzenia kilku przykładowych „przed” i „po” prosto z naszego gabinetu w Szczecinie.

DSD — cyfrowe planowanie uśmiechu!  #shorts

Umów się na wizytę
Przed i po zabiegu - porównanie

Po wizycie w naszym gabinecie dentystycznym, pani Adrianna wreszcie może zacząć uśmiechać się bez obaw.

Metamorfoza Pana Przemysława pozwoliła mu na większą pewność siebie podczas spotkań biznesowych.

W gabinecie w Szczecinie na Podzamczu leczymy nawet najtrudniejsze przypadki.

W ten sposób zaprojektowany i wykonany uśmiech pozwala aktywnie włączyć pacjenta w proces planowania. W pełni uwzględnia oczekiwania pacjenta — pacjent ma kontrolę nad każdym etapem jego wykonania. Może decydować o kolorze, kształcie i ustawieniu zębów. Może również pozostawić tę decyzję nam!

Odkryj trwałe rozwiązanie z mostami na implantach w Szczecinie! 🌟🦷

Prezentujemy przypadek Jaśminy — pacjentki z wrodzonym brakiem zawiązków zębów stałych (wielu). Zawsze marzyła o pięknym uśmiechu — aby marzenie stało się możliwe, niezbędne było przeprowadzenie kompleksowego leczenia implantoprotetycznego. Jako przygotowanie do oczekiwanych rezultatów estetycznych przeprowadzono.

Więcej

Zawsze marzyłam o takim uśmiechu...

Jaśmina

Prezentowany przypadek Mateusza również dotyczy pacjenta z wrodzonym brakiem zawiązków zębów stałych. Obecne zęby mleczne nie pozwalały na utworzenie uśmiechu, o jakim marzył pacjent. Zdecydowano o leczeniu ortodontycznym, usunięciu zębów mlecznych i zastąpieniu ich implantami. Ostatnim etapem było tworzenie uśmiechu za pomocą uzupełnień ceramicznych zaprojektowanych indywidualnie dla pacjenta.

Więcej

Teraz śmieję się inaczej!!

Mateusz

Przypadek Pana Borysa to przykład kogoś, kto postanowił odzyskać utracony uśmiech. Dzięki starannemu zaplanowaniu kompleksowego leczenia i zastosowaniu procedur odbudowy kości oraz zaawansowanej implantoprotetyki pacjent uśmiecha się teraz od ucha do ucha.

Więcej

Okazuje się, że uwielbiam się uśmiechać...

Borys