Przypadek II

Prezentowany przypadek Mateusza również dotyczy pacjenta z wrodzonym brakiem zawiązków zębów stałych. Obecne zęby mleczne nie pozwalały na utworzenie uśmiechu o jakim marzył pacjent. Zdecydowano o leczeniu ortodontycznym, usunięciu zębów mlecznych i zastąpieniu ich implantami. Ostatnim etapem było tworzenie uśmiechu za pomocą uzupełnień ceramicznych zaprojektowanych indywidualnie dla pacjenta. Mateusz, który jest osobą bardzo pogodną i chętnie się uśmiecha – teraza może robić to bez skrępowania!

Początkowy wygląd pacjenta

Po Indywidualnym Projektowaniu Uśmiechu

Zobacz również uśmiech Jaśminy

Prezentujemy przypadek Jaśminy - pacjentki z wrodzonym brakiem zawiązków zębów stałych (wielu). Zawsze marzyła o pięknym uśmiechu - aby marzenie stało się możliwe, niezbędne było przeprowadzenie kompleksowego leczenia implantoprotetycznego. Jako przygotowanie do oczekiwanych rezultatów estetycznych przeprowadzono leczenie ortodontyczne.. Załączone zdjęcia pozwalają prześledzić etapy projektowania i kreowania nowego uśmiechu Jaśminy.

Więcej

Zawsze marzyłam o takim uśmiechu...

Jaśmina

Zobacz również uśmiech Borysa

Przypadek Pana Borysa, to przykład kogoś, kto postanowił odzyskać utracony uśmiech. Dzięki starannemu zaplanowaniu kompleksowego leczenia, zastosowaniu procedur odbudowy kości oraz zaawansowanej implantoprotetyki pacjent uśmiecha się teraz od ucha do ucha.

Więcej

Okazało się, że uwielbiam się uśmiechać!

Borys