Metamorfoza Mateusza

Metamorfoza Mateusza również dotyczy pacjenta z wrodzonym brakiem zawiązków zębów stałych. Obecne zęby mleczne nie pozwalały na utworzenie uśmiechu, o jakim marzył pacjent. Zdecydowano o leczeniu ortodontycznym, usunięciu zębów mlecznych i zastąpieniu ich implantami. Ostatnim etapem było tworzenie uśmiechu za pomocą uzupełnień ceramicznych zaprojektowanych indywidualnie dla pacjenta. Mateusz, który jest osobą bardzo pogodną i chętnie się uśmiecha — teraz może robić to bez skrępowania!

Początkowy wygląd pacjenta

Po Indywidualnym Projektowaniu Uśmiechu

Zobacz również uśmiech Jaśminy

Prezentujemy przypadek Jaśminy — pacjentki z wrodzonym brakiem zawiązków zębów stałych (wielu). Zawsze marzyła o pięknym uśmiechu — aby marzenie stało się możliwe, niezbędne było przeprowadzenie kompleksowego leczenia implantoprotetycznego. Jako przygotowanie do oczekiwanych rezultatów estetycznych przeprowadzono leczenie ortodontyczne. Załączone zdjęcia pozwalają prześledzić etapy projektowania i kreowania nowego uśmiechu Jaśminy.

Więcej

Zawsze marzyłam o takim uśmiechu...

Jaśmina

Zobacz również uśmiech Borysa

Przypadek Pana Borysa to przykład kogoś, kto postanowił odzyskać utracony uśmiech. Dzięki starannemu zaplanowaniu kompleksowego leczenia zastosowaniu i procedur odbudowy kości oraz zaawansowanej implantoprotetyki pacjent uśmiecha się teraz od ucha do ucha.

Więcej

Okazało się, że uwielbiam się uśmiechać!

Borys