Protezy

Protezy zębowe w Szczecinie — dla seniorów i nie tylko

Mamy czas, aby wysłuchać jakie są Państwa potrzeby i życzenia jeżeli chodzi o protezy.
Utrata zęba wydaje się być negatywnym doświadczeniem, jednak z drugiej strony, otwiera perspektywy na nowe, funkcjonalne i estetyczne uzębienie. Proteza zębowa wypełni lukę i poprawi komfort. Usługi realizujemy bezpośrednio na Podzamczu w Szczecinie, a naszymi klientami są nie tylko seniorzy.

Protezy dla seniorów!

Odzyskaj swój uśmiech dzięki estetycznym, funkcjonalnym i świetnie dopasowanym protezom! Współpraca z najlepszymi laboratoriami technicznymi w Polsce umożliwia nam oferowanie protezy, która będzie nie do odróżnienia od naturalnych zębów. W naszej klinice możesz wybierać kształt, ustawienie i kolor zębów. Dzięki profesjonalnym zdjęciom próbnym pacjent może ocenić, czy wygląda dobrze, czy efekt kosmetyczny jest zgodny z jego oczekiwaniami. Sesja fotograficzna pozwala pacjentowi poczuć się pewnie z uśmiechem, który razem tworzymy.

Zobacz też: Protezy na implantach 

Zobacz też ofertę: Uśmiech seniora

Z czego zrobiona jest proteza zębowa

Aby pacjent czuł się jak najbardziej komfortowo protezy zębowe można wykonać z różnych materiałów. Akryl, metal, acron to przykłady tworzyw z których są zrobione protezy. Dzięki temu nabierają odpowiednich właściwości, mogą być elastyczne, czy zredukowane na podniebieniu.

Proteza zębowa częściowa

Jeśli straciliśmy tylko niektóre zęby, również możemy przywrócić funkcjonalność. Wykonywane są w tym celu protezy częściowe, jak sama nazwa wskazuje odbudowują zęby tam gdzie ich nie ma.

Uśmiechaj się!
Śmiało!