Uśmiech seniora

Protezy na implantach poprawiają pacjentom komfort życia. Uśmiech i bezproblemowe spożywanie pokarmów staje się normą.Oferta specjalna dla seniorów — proteza na implantach!
Nasze działania mają na celu poprawę komfortu życia osób starszych. Każdy zasługuje na uśmiech — bez względu na wiek. Oferujemy pacjentom zamocowanie ich aktualnie użytkowanych protez za pomocą implantów. Takie rozwiązanie stabilizuje doskonale protezę, umożliwiając jednocześnie codzienne zabiegi higieniczne. Całe leczenie poprzedzone będzie szczegółowym badaniem i diagnostyką, z wykonaniem tomografii komputerowej włącznie. Z wiekiem zanikają u pacjenta kości oraz dziąsła i standardowe rozwiązania nie przynoszą efektów. Najczęściej konieczne jest zastosowanie bardzo krótkich implantów, wraz ze specjalnym systemem zatrzaskowym. Dzięki temu rozwiązaniu proteza na implantach jest solidnie osadzona podczas mówienia i jedzenia, a jednocześnie bardzo łatwo ją zdjąć do zabiegów higienicznych.

Jeżeli chcesz obejrzeć rekomendację naszej zadowolonej pacjentki, kliknij tutaj.

Zabieg osadzenia implantów trwa od 30 do 60 minut, jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym i jest całkowicie bezbolesny. Po okresie integracji implantów następuje zamontowanie elementów mocujących protezę i gotowe!

Specjalna oferta

Dla osób po 70 roku życia oferta specjalna:

9 500,-

2 krótkie implanty+ system mocujący jedną protezę

3 900,-

wykonanie nowej protezy(opcjonalnie)

Chcemy przywrócić pewność siebie i radość życia osobom starszym, które utraciły zęby.

Seniorze — uśmiechaj się śmiało!

Umów się na wizytę