Wybielanie zębów

Wybielanie zębów szczecin

WYBIELANIE NA FOTELU (GABINETOWE)

 

Twoje zęby będą olśniewająco białe, a sam efekt wybielania długotrwały. Wybielanie zębów (gabinetowe) to idealne rozwiązanie dla ludzi, którzy dbają o swój uśmiech i cenią swój czas. Pozwala wybielić zęby o wiele odcieni w 60-90 minut!

 

WYBIELANIE NAKŁADKOWE (DOMOWE) – wybielanie zębów nigdy nie było takie proste!

Używamy produktów renomowanej firmy Boutique Whitening, które są bezpieczne i skuteczne do osiągnięcia Twojego wymarzonego, białego uśmiechu.

Boutique Whitening wykorzystuje unikalną technikę rozprowadzania żelu z mini-zasobników wytłoczonych w specjalnych nakładkach do wybielania, które osadzasz na swoich zębach. Dzięki temu żel jest równomiernie rozprowadzany po całym zębie, minimalizując tym samym możliwość podrażnienia dziąseł.

Podczas pierwszej wizyty lekarz wykonuje skanowanie cyfrowe twoich szczęk, aby przygotować idealnie dopasowane nakładki. Po kilku dniach pacjent odbiera je i zabiera do domu razem z dobranym żelem . Zgodnie z zaleceniami lekarza nakładki używamy dwa lub trzy razy dziennie ( przez około 6-10 godzin na dobę). Najlepiej nakładek używać na noc. Rozjaśnianie zębów trwa średnio około dwa tygodnie.

Preparaty wybielające są bezpieczne i skuteczne pod warunkiem, że przestrzegamy zaleceń z ulotki.

 

 

Umów się na wizytę

Podczas zabiegu lekarz zabezpiecza dziąsła i nakłada żel wybielający na całą powierzchnię zębów. Jeśli to konieczne,  celu przyspieszenia procesu wybielania, zęby poddawane są naświetlaniu przy pomocy specjalnej lampy która równomiernie rozprowadza światło na powierzchni zębów. Wybielanie odbywa się zawsze pod kontrolą lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym.

Zabieg wybielania odbywa się dzięki trzem unikalnym mechanizmom:
1. Usunięcie plam
Etap ten poprzez użycie „Stain Removal” usuwa głęboko osadzone w zębach plamy. PrevDent „Stain removal” to zaawansowana kombinacja środków powierzchniowo czynnych, detergentów, rozpuszczalników i aktywnego tlenu, który wnika głęboko w zęby, aby rozbić i usunąć plamy.
2.Wybielanie
W wyniku zmieszania dwóch składników otrzymujemy pianę aktywnego tlenu z nano-hydroksyapatytem, który dzięki temu jest w stanie wejść w strukturę szkliwa. Następuje wybielenie zębów oraz ich ponowne zmineralizowanie.
3.Naprawa szkliwa
Zastosowanie PrevDent Serum dostarcza szkliwu skoncentrowanej ilości nano-hydroksyapatytu. Preparat remineralizuje i naprawia powierzchnie zęba, pozostawiając pacjenta ze zdrowym, białym uśmiechem i bez dokuczliwej nadwrażliwości.