Opinie – stomatolog Katarzyna Matuszak-Burkowska

"Stomatologia na Podzamczu" to miejsce na miarę XXI wieku.

Rated 5,0 out of 5

Dysponuje nowoczesną aparaturą i wspaniałym zespołem wysoko wykwalifikowanych fachowców. Moja córka i ja od kilku lat jesteśmy pod opieką Pani Doktor KATARZYNY MATUSZAK. W przypadku mojej córki, pani Doktor wykonała precyzyjny zabieg, możliwy tylko z zastosowaniem mikroskopu. W moim przypadku Pani Doktor ratuje moje słabe zęby i upiększa uśmiech, przy pomocy najnowszej technologii, z doskonałym wyczuciem estetyki oraz skorygowaniem wady zgryzu. Efekt rewelacyjny!

Miałam również zabieg wszczepienia implantów przez Doktora TOMASZA CEGIELSKIEGO. W przyjemnej atmosferze, szybko,fachowo i BEZBOLEŚNIE!

Polecam „Stomatologię na Podzamczu”! Nawet w sytuacjach nagłych, mimo napiętych terminów, cały zespół staje na wysokości zadania i pacjent otrzyma potrzebną pomoc.

Pozdrawiam serdecznie

Avatar for Renata Thomann
Renata Thomann

Profesjonalizm Pani dr. Katarzyny Matuszak-Burkowskiej

Rated 5,0 out of 5

Jesli ktos z Państwa czytających opinie chciałby dowiedzieć się czym jest pełen profesjonalizm to polecam wizytę u Panni dr. Katarzyny Matuszak-Borkowskiej. Indywidualne podejście, wiedza, olbrzymia praktyka połączona z umiejętnościami wykorzystania nowinek technicznych oraz świetna asysta sprawiają zadowolenie i piękny , zdrowy uśmiech😁.

Avatar for Ryszard
Ryszard

Jestem pacjentem Dr.Katarzyny Matuszak od 15 lat.

Rated 5,0 out of 5

Mogę stwierdzić jest super lekarzem wręcz profesjonalistą. Zawsze wie co i jak ma robić.Zawsze pomocna i zdecydowana w działaniu.Polecam i mam przekonanie że jest jedną z najlepszych lekarzy.Pozdrawiam.

Avatar for Sławomir
Sławomir

Polecam Panią Dr.Matuszak

Rated 5,0 out of 5

Profesjonalna obsługa i fantastyczne podejście do pacjenta. Polecam Panią Dr.Matuszak, bardzo serdeczna i świetnie wytłumaczyła kolejne etapy odbudowy uzębienia.

Polecam 10/10

Dziękuję bardzo

Avatar for Magda Matkowska
Magda Matkowska

Jestem bardzo zadowolona z uslug wykonywanych na najwyzszym poziomie.

Rated 5,0 out of 5

Serdecznie dziekuje Pani Katarzynie Matuszak-Burkowskiej i jej asystentce za bezbolesne i fachowe leczenie protetyczne. Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia.

Avatar for Jolanta Tomczyk
Jolanta Tomczyk

 

Opinie na temat kliniki

[trustindex data-widget-id=7051c6912db50411253699cefae]

Jestem szczęśliwa! Moja pierwsza reakcja mówi sama za siebie.

Adrianna