Opinie – stomatolog Katarzyna Matuszak-Burkowska

"Stomatologia na Podzamczu" to miejsce na miarę XXI wieku.

Rated 5 out of 5

Dysponuje nowoczesną aparaturą i wspaniałym zespołem wysoko wykwalifikowanych fachowców. Moja córka i ja od kilku lat jesteśmy pod opieką Pani Doktor KATARZYNY MATUSZAK. W przypadku mojej córki, pani Doktor wykonała precyzyjny zabieg, możliwy tylko z zastosowaniem mikroskopu. W moim przypadku Pani Doktor ratuje moje słabe zęby i upiększa uśmiech, przy pomocy najnowszej technologii, z doskonałym wyczuciem estetyki oraz skorygowaniem wady zgryzu. Efekt rewelacyjny!
Miałam również zabieg wszczepienia implantów przez Doktora TOMASZA CEGIELSKIEGO. W przyjemnej atmosferze, szybko,fachowo i BEZBOLEŚNIE!
Polecam „Stomatologię na Podzamczu”! Nawet w sytuacjach nagłych, mimo napiętych terminów, cały zespół staje na wysokości zadania i pacjent otrzyma potrzebną pomoc.
Pozdrawiam serdecznie

Avatar for Renata Thomann
Renata Thomann

Jestem pacjentem Dr.Katarzyny Matuszak od 15 lat.

Rated 5 out of 5

Mogę stwierdzić jest super lekarzem wręcz profesjonalistą. Zawsze wie co i jak ma robić.Zawsze pomocna i zdecydowana w działaniu.Polecam i mam przekonanie że jest jedną z najlepszych lekarzy.Pozdrawiam.

Avatar for Sławomir
Sławomir

Polecam Panią Dr.Matuszak

Rated 5 out of 5

Profesjonalna obsługa i fantastyczne podejście do pacjenta. Polecam Panią Dr.Matuszak, bardzo serdeczna i świetnie wytłumaczyła kolejne etapy odbudowy uzębienia.
Polecam 10/10
Dziękuję bardzo

Avatar for Magda Matkowska
Magda Matkowska

Jestem bardzo zadowolona z uslug wykonywanych na najwyzszym poziomie.

Rated 5 out of 5

Serdecznie dziekuje Pani Katarzynie Matuszak-Burkowskiej i jej asystentce za bezbolesne i fachowe leczenie protetyczne. Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia.

Avatar for Jolanta Tomczyk
Jolanta Tomczyk

Stomatologię na Podzamczu wybrałam po pozytywnych opiniach

Rated 5 out of 5

Polecam z 😊
Stomatologię na Podzamczu wybrałam po pozytywnych opiniach, jakie przeczytałam w internecie. Teraz wiem, że była to dobra decyzja.
Leczenie przebiegało w przyjaznej atmosferze i co dla mnie ważne – bezstresowo. O moje zadowolenie dbała dr Katarzyna Matuszak oraz szef kliniki dr Tomasz Cegielski. Miło wspominam cały zespół, bo od chwili przekroczenia po raz pierwszy progu kliniki byłam traktowana z szacunkiem. A najczęściej od tej pierwszej wizyty zależy czy zdecydujemy się pozostać na dłużej.
Niektórzy twierdzą: „płacisz więc wymagasz”, ale chyba wszyscy wiemy, że nie zawsze jest to zgodne z rzeczywistością.
Nowoczesny sprzęt w tego rodzaju klinice nie jest już zaskoczeniem, ale umiejętne jego wykorzystanie i profesjonalizm daje gwarancję powodzenia i zadowolenia pacjenta. Dokładając do tego relaksującą muzykę i poczucie humoru lekarzy – wizyty tam są przyjemnością.
Serdecznie dziękuję całemu zespołowi i gorąco polecam Stomatologię Na Podzamczu. Pozdrawiam serdecznie

Avatar for Jolanta Tomczyk
Jolanta Tomczyk

Napisz opinię

 

Opinie na temat kliniki

Jestem szczęśliwa! Moja pierwsza reakcja mówi sama za siebie.

Adrianna