Opinie Pacjentów

Przekraczając pierwszy raz próg kliniki nie myślałam, że moje życie zmieni się o 180 stopni. Nie było strachu przed wizytą, bo wiedziałam, że trafiam w dobre ręce, był natomiast wstyd, bo stan moich zębów zupełnie pozbawił mnie możliwości uśmiechania się. Zespół klinki Na Podzamczu podszedł do tego tak profesjonalnie, że każda następna wizyta była nie tylko wyzwaniem ale też fascynującą przygodą. Dziś, patrząc te kilka lat wstecz, widzę jaki ogrom pracy dr Cegielski włożył w mój uśmiech i jak ważne było obustronne zaufanie. Ile dało mi to wiary w siebie, motywacji i chęci do robienia rzeczy, z których czułam się wycofana. To zasługa całego zespołu, ale przede wszystkim tego fantastycznego człowieka z pasją, który dał mi szansę, doktora z wiedzą i ogromnym doświadczeniem, perfekcjonisty, który z mistrzowską precyzją opracował mój uśmiech. Doktorze Cegielski - tylko ja wiem jaką satysfakcję sprawia mi mój uśmiech. Jest Pan moim Mistrzem.

Anna Rieneck

Dzień, w którym trafiłam do Kliniki „ Stomatologia Na Podzamczu” zapoczątkował świetny okres w moim życiu. Otóż, podjęłam decyzję leczenia stomatologicznego w klinice dr Cegielskigo, a był to świetny wybór. Poprawą mojego złego stanu uzębienia zajął się ulubiony, zdolny i twórczy dr Michał Anolik. Leczenie przebiegało bezboleśnie i bezstresowo , bez żadnych komplikacji, w miłej i przyjaznej atmosferze. Relaksująca muzyka działała kojąco na psychikę pacjenta. Wszystkie zabiegi były wykonywane z wielką starannością i profesjonalizmem, z zastosowaniem nowoczesnych technik dentystycznych. Leczenie kanałowe zębów wykonywano zawsze przy pomocy mikroskopu. Wykorzystanie w stomatologii urządzeń tj. rtg., usg. i tomografu komputerowego, to zaawansowana technologia i nowoczesny sprzęt. Po zakończonym leczeniu przekazano mnie w ręce dr Cegielskiego, który wykonał zabieg wszczepienia implantów. Dr Cegielski, to cudotwórca, doświadczony implantolog, który posiada ogromną wiedzę i profesjonalizm, a do tego jest wspaniałym, sympatycznym i ciepłym człowiekiem. Zabieg wykonał z najwyższą starannością i dokładnością. Byłam zachwycona, bo w trakcie zabiegu i po nim nie czułam bólu. Proces gojenia przebiegł bez komplikacji. Wkrótce dr Michał Anolik przejął dalszy etap leczenia tj. obsadzenie koron. Finał był wielkim osiągnięciem stomatologicznym, zwieńczonym przywróconej utraconej estetyki uśmiechu i zdrowia. Jestem szczęśliwa, bo piękne uzębienie to dzieło całego zespołu tj. dr Cegielskiego, dr Michała Anolika i wspaniałej asystentki Pani Julii. Również miłe panie w recepcji były zawsze uśmiechnięte i uprzejme dla pacjentów. Serdecznie dziękuję całemu zespołowi i gorąco polecam Stomatologię Na Podzamczu, bo tu się dzieją cuda. Pozdrawiam serdecznie,

Anna Bednarowska

"Stomatologia na Podzamczu" to miejsce na miarę XXI wieku. Dysponuje nowoczesną aparaturą i wspaniałym zespołem wysoko wykwalifikowanych fachowców. Moja córka i ja od kilku lat jesteśmy pod opieką Pani Doktor KATARZYNY MATUSZAK. W przypadku mojej córki, pani Doktor wykonała precyzyjny zabieg, możliwy tylko z zastosowaniem mikroskopu. W moim przypadku Pani Doktor ratuje moje słabe zęby i upiększa uśmiech, przy pomocy najnowszej technologii, z doskonałym wyczuciem estetyki oraz skorygowaniem wady zgryzu. Efekt rewelacyjny! Miałam również zabieg wszczepienia implantów przez Doktora TOMASZA CEGIELSKIEGO. W przyjemnej atmosferze, szybko,fachowo i BEZBOLEŚNIE! Polecam "Stomatologię na Podzamczu"! Nawet w sytuacjach nagłych, mimo napiętych terminów, cały zespół staje na wysokości zadania i pacjent otrzyma potrzebną pomoc.

Renata Thomann

Od kiedy poznałam dr Cegielskiego wszystko zmieniło się na lepsze. Przez cały czas leczenia wspierał mnie, na każdym etapie tłumaczył mi co robi, żebym miała wizję tego, jak będzie wyglądał mój uśmiech. Jest fantastycznym człowiekeim, w trudnych momentach starał się, żebyśmy mogli się pośmiać. Poznałam kilka wersji swojego przyszłego uśmiechu, aby zobaczyć jakie zęby będą pasować do mojej twarzy. Efekt końcowy rewelacyjny ! Kompletna zmiana życia ! Pewność siebie ! Dużo uśmiechu ! Mój uśmiech jest teraz częścią mnie !

Jaśmina Bińkowska

Do Stomatologii na Podzamczu trafiłam, bo oferują oni implanty, które mi były bardzo potrzebne gdyż z powodu choroby moje dziąsła zaczęły opadać...Dr Cegielski zaskoczył mnie swoim profesjonalizmem, czułością, wyrozumiałością dla pacjenta. Zęby na implantach są takie jak swoje własne - nie ma żadnej różnicy, czy przy gryzieniu, czy przy mówieniu. Ja serdecznie polecam !

Grażyna Domagalska

Całe życie miałam nierówne zęby, dodatkowo w wieku 19 lat straciłam tylne zęby. Ogromnym dla mnie problemem było noszenie protezek, zaczęłam odczuwać problemy trawienne w związku z tym, że nie mogłam dobrze pogryźć jedzenia . Sprawdziłam wcześniej wielu innych stomatologów i implantologów i wybrałam Stomatologię na Podzamczu. Dziękuję za uśmiech, który dziś mam i odważam się go śmiało pokazywać. Śmieję się cała jak wchodzę do towarzystwa ! Z czystym sumieniem mogę polecić Stomatologię na Podzamczu - to był jeden z moich najlepszych wyborów w życiu ! Szkoda, że tak późno...

Grażyna Wyborska

Zaufałem w pełni doktorowi Cegielskiemu, który uprzedził mnie, że odzyskanie uśmiechu w moim przypadku nie będzie łatwe ani szybkie. Jego cierpliwość i profesjonalne podejście sprawiło, że teraz jestem innym człowiekiem. Założyłem rodzinę, mam syna… Mój uśmiech jest mi potrzebny do życia, do pracy, do wszystkiego ! Bez uśmiechu byłem nieszczęśliwy…

Mateusz Bińkowski

Długo zbierałem do naprawy zębów… zbyt długo. Warto było! Popatrzcie jaki mam uśmiech - zmieniło się całe moje życie ! Szczerze polecam Klinikę na Podzamczu.

Borys Dąbrowski

Moja przygoda ze Stomatologią na Podzamczu , zaczęła się 11 lat temu. Trafiłam na fotel do dr. Kasi , naprawiła mi bezboleśnie zęba i od tamtej pory jesteśmy nierozłączne. Panie na recepcji pilnują terminów wizyt kontrolnych i umawiają w terminach , które mi pasują. Dr Kasia , jak i cały personel mają do mnie cierpliwość. Wizyt w innych gabinetach nie wspominam miło. A tutaj wiedzą, że za nim usiądę na fotel, muszę zobaczyć , że znieczulenie na mnie już czeka w gabinecie. Zabiegi chirurgiczne , bo i to mi się przydarzyło (usuwanie 8) - tym zajął się dr. Cegielski. Szybko , fachowo i nawet nie wiem kiedy było po sprawie. Bardzo wszystkim polecam Stomatologię na Podzamczu !! Dziękuję za fachowe leczenie i super atmosferę !! Zawsze będę z wami ?

Ewa Lukas

Jestem pacjentem Stomatologii na Podzamczu od 15 lat....Muszę powiedzieć, że zupełnie nie stresuję się przychodząc tutaj, wręcz przeciwnie. Atmosfera w klinice jest bardzo pozytywna (...) doskonale się tutaj czuję. Zdecydowanie polecam Stomatologię na Podzamczu !

Maciej Laskowski

Do doktora Sebastiana Baki trafiłam z bólem zęba. Przeprowadził bez pośpiechu badanie, wszystkie obawy i wątpliwości wyjaśnił szczegółowo i spokojnie. Jestem zachwycona fachowością oraz cierpliwością. Widać, że stomatologia jest jego pasją. Ból ustąpił bez śladu. Personel w klinice jest również bardzo sympatyczny i pomocny. Polecam Stomatologię na Podzamczu, ja na pewno będę się tu dalej leczyć.

Katarzyna Wojciechowska

Szłam do kliniki „Stomatologia na Podzamczu“ ze strachem i przygnębieniem. Moje obawy okazały się bezpodstawne. Trafiłam do przestronnego, bardzo czystego, komfortowo i nowocześnie wyposażonego gabinetu. Dr. Cegielski wraz ze swoim przemiłym zespołem przywrócił mi nie tylko uśmiech, ale też pewnosć siebie i optymizm. Zrobił to fachowo od początku do końca, dbając także o komfort i dobre samopoczucie pacjenta w szerszym znaczeniu. Począwszy od trafnej diagnozy, poprzez konieczne etapowanie i dostosowanie do dodatkowych warunków, profesjonalnie poradził sobie z problemami zdrowotnymi i presją czasu, wywiązał się ze wszystkich obietnic i doprowadził do satysfakcjonującego finału. Szczerze dziekuję i zachęcam innych pacjentów. Proszę sie nie bać, bo leczenie w „Stomatologii na Podzamczu“ daje wspaniałe efekty zarówno zdrowotne, jak i estetyczne. „Nowy uśmiech“, który zawdzięczam dr. Cegielskiemu pomaga mi każdego dnia z przyjemnością spojrzeć w lustro. Dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego całemu zespołowi „Stomatologii na Podzamczu“.

Teresa Kempa-Kardel

Do Stomatologii na Podzamczu skierowała mnie moja dentystka w 2006 roku. Byłam bardzo zadowolona z efektów leczeniai od tamtej pory ciągle tu wracam. Jestem wrażliwa na ból, a tutaj nie ma mowy o takich odczuciach. Lekarze są profesjonalni, z poczuciem humoru i chyba muzykalni, bo cicha i relaksująca muzyka towarzyszyła moim zabiegom. Panie z recepcji podtrzymywały mnie na duchu i były bardzo pomocne. Piękny wystrój wnętrz, nowoczesny sprzęt medyczny i sterylna czystość to atuty tego miejsca. Bardzo dziękuję dr Sebastianowi Bace i dr Tomaszowi Cegielskiemu

Mirosława Posmyk

W Stomatologii na Podzamczu leczę się od dziecka. Poprzez profesjonalne podejście i bezbolesne wizyty nigdy nie odczuwałem strachu przed dentystą. Przychodząc, zawsze wiem, że jestem w dobrych rękach. Polecam każdemu kto szuka wspaniałych lekarzy, którzy są dobrze wyszkoleni i wykonują swoją pracę z pasją i perfekcją. Bardzo polecam Stomatologię na Podzamczu.

Aleks Sierputowski

Zgłosiłam się do Stomatologii na Podzamczu pełna obaw. Moje zęby pozostawiały wiele do życzenia…..Pan dr Cegielski wszystko mi wyjaśnił i zapewnił, że nic nie będzie bolało. Razem zaplanowaliśmy mój uśmiech. Teraz śmieję się bez przeszkód a moja twarz zupełnie się zmieniła. Odzyskałam pewność siebie. Na pewno było warto !

Zyta Tomaszyk

Tak - to moja mama :) Ona też nam zaufała - leczy się u nas od kilkudziesięciu lat i dzięki temu cieszy promiennym usmiechem ! Jest pacjentką moją oraz dr Katarzyny Matuszak. Mamo - dziękujęmy za zaufanie !

Tomasz Cegielski