DSD – Digital Smile Design – cyfrowa analiza uśmiechu

cyfrowa-analiza-usmiechu-szczecin

Gabinet Stomatologii na Podzamczu to miejsce, gdzie nowoczesna technologia spotyka się z doświadczeniem i pasją do pracy. Dzięki naszej zaawansowanej technologii DSD — Digital Smile Design, możemy zaproponować Państwu kompleksowe podejście do projektowania pięknego i zdrowego uśmiechu.

Nasze usługi rozpoczynają się od profesjonalnej sesji zdjęciowej wewnątrz i zewnątrzustnej. Podczas sesji dokładnie analizujemy stan uzębienia pacjenta, uwzględniając wszelkie ubytki, osady i braki. Dzięki temu mamy możliwość zaproponowania najlepszych rozwiązań, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających pacjentów.

W następnym etapie projektowania uśmiechu wspólnie z pacjentem wykorzystujemy nasz specjalny program komputerowy Smile Designer Pro, który umożliwia dokładną analizę i projektowanie nowego, wymarzonego wyglądu zębów. Dzięki temu nawet niewielkie korekty, które przynoszą doskonały efekt kosmetyczny, są możliwe do wykonania.

dsd-szczecin

Warto wspomnieć, że w ramach metody DSD — Digital Smile Design, umożliwiamy również umocowanie projektowanego uśmiechu w ustach pacjenta na krótki czas. Dzięki temu można sprawdzić, czy spełnia on wszystkie oczekiwania. Decyzja o podjęciu leczenia zostaje podjęta dopiero po zapoznaniu się z efektami końcowymi. W ten sposób pacjent ma pełną kontrolę nad procesem leczenia i wie, za co finalnie zapłaci. Biorąc aktywny udział w projektowaniu uśmiechu, staje się on jego współautorem.

W Gabinet Stomatologii na Podzamczu zawsze stawiamy na innowacyjne rozwiązania, które umożliwiają osiągnięcie najlepszych efektów leczenia. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług i umówienia się na wizytę z naszym doświadczonym zespołem lekarzy. Jesteśmy przekonani, że zaproponujemy Państwu najlepsze rozwiązania, które pozwolą cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem przez wiele lat.

Aby przeprowadzić cyfrową analizę uśmiechu, skontaktuj się z nami.

DSD-Digital-Smile-Design-projektowanie

DSD-fotografia-wewnatrzustna-diagnostykaSpróbuj cyfrowej stomatologii!

Jeżeli po analizie stwierdzisz, że chcesz zmienić swój uśmiech — zapraszamy na pełną diagnostykę wraz z Indywidualnym Planowaniem Uśmiechu.

Wtedy, na podstawie symulacji komputerowej wykonamy dla Ciebie próbny uśmiech (tzw. mock-up), który przymierzymy razem z Tobą w ustach. Po obejrzeniu siebie w nowym uśmiechu wspólnie z lekarzem zadecydujesz czy nowe zęby pasują do twojej twarzy, charakteru, temperamentu, ekspresji. Zobaczysz swoje zdjęcia lub film w nowej odsłonie uśmiechu. Po naniesieniu wszelkich uwag i sugestii pacjenta oraz ostatecznym zatwierdzeniu projektu przystępujemy do jego realizacji, wiedząc dokładnie, dokąd zmierzamy. Nic tak nie uspokaja Pacjenta jak to, że wie, jaki będzie efekt końcowy leczenia!