DSD – Digital Smile Design – cyfrowa analiza uśmiechu

DSD - Digital Smile Design - to inaczej cyfrowa analiza i projektowanie uśmiechu

Na czym polega DSD – Digital Smile Design? Umów się na wizytę, podczas której wykonamy profesjonalną sesję zdjęciową wewnątrz i zewnątrzustną! Na podstawie cyfrowej dokumentacji poznaj stan swojego uzębienia ( ubytki, osad, braki) oraz przeanalizuj z lekarzem, za pomocą komputerowego programu Smile Designer Pro, swój uśmiech. Może można go poprawić ? Bywa, że niewielkie korekty przynoszą doskonały efekt kosmetyczny! Nowoczesna technologia pozwala na zaprojektowanie nowego, wymarzonego uśmiechu i zamocowanie go w ustach na krótki czas tak, abyś mógł/-a się przekonać czy spełnia twoje oczekiwania. Dopiero wtedy decydujesz, czy chcesz podjąć leczenie. Dzięki temu wiesz, co jest celem leczenia, dokąd zmierza cala procedura.Dzięki DSD – Digital Smile Design wiesz, za co finalnie zapłacisz. Biorąc aktywny udział w projektowaniu uśmiechu stajesz się jego wspólautorem! 

Aby przeprowadzić cyfrową analizę uśmiechu, skontaktuj się z nami.

Dzięki cyfrowej technologii DSD - Digital Smile Design - możliwe są dokładne pomiary symetrii oraz zaprojektowanie nowego harmonijnego uśmiechu

Profesjonalna fotografia wewnątrzustna jest jednym z elementów diagnostykiSpróbuj cyfrowej stomatologii !

Jeżeli po analizie stwierdzisz, że chcesz zmienić swój uśmiech – zapraszamy na pełną diagnostykę wraz z Indywidualnym Planowaniem Uśmiechu .

Wtedy, na podstawie symulacji komputerowej wykonamy dla Ciebie próbny uśmiech ( tzw. mock-up), który przymierzymy razem z Tobą w ustach. Po obejrzeniu siebie w nowym uśmiechu wspólnie z lekarzem zadecydujesz czy nowe zęby pasują do twojej twarzy, charakteru, temperamentu, ekspresji. Zobaczysz swoje zdjęcia lub film w nowej odsłonie uśmiechu. Po naniesieniu wszelkich uwag i sugestii pacjenta oraz ostatecznym zatwierdzeniu projektu, przystępujemy do jego realizacji, wiedząc dokładnie dokąd zmierzamy. Nic tak nie uspokaja pacjenta jak to, że wie jaki będzie efekt końcowy leczenia !