Kontakt

Rejestracja:

Szanujemy zarówno czas naszych pacjentów jak i lekarzy i asystentek ! Rezerwacja terminu dla państwa jest przez nas traktowana jak najbardziej poważnie – w wyznaczonym dniu, o wyznaczonej godzinie lekarz oraz jego asystentka będą czekać przygotowani na państwa przyjęcie. Jest to rodzaj umowy-zobowiązania, kiedy zespół lekarz-asystentka rezerwuje czas (jedną, dwie a czasem trzy godziny) tylko i wyłącznie dla danego pacjenta, a pacjent zobowiązuje się pojawić na wizycie. Dla ułatwienia i przypomnienia otrzymacie  państwo powiadomienie sms na dzień przed umówioną wizytą. W przypadku dłuższych lub pierwszorazowych wizyt nasze rejestratorki – pani Ewelina lub pani Kinga skontaktują się z państwem telefonicznie aby potwierdzić termin wizyty.

Ze zrozumiałych względów czasami państwa wizyta nie może dojść do skutku. W takim wypadku prosimy o poinformowanie nas o zaistniałej sytuacji nie później niż gdzie wcześniej  przed wyznaczonym terminem wizyty.

To pozwoli nam przeorganizować grafik pracy lekarza i zawiadomić innych pacjentów oczekujących na leczenie o możliwości szybszego przyjęcia (np. z bólem). W związku z powyższym w przypadku nie zgłoszenia nieobecności pacjenta zostanie on obciążony opłatą 200 pln za każdą wcześniej zarezerwowaną godzinę, którą należy uiścić przed następną wizytą. W przypadku nagłej nieobecności lekarza pacjent również zostanie powiadomiony odpowiednio wcześniej i otrzyma propozycję nowego, najdogodniejszego dla niego terminu. Oczywiście rozumiemy, że zdarzają się przypadki losowe, których nie da się przewidzieć.

 

Staramy się być wyrozumiali i o to samo prosimy pacjentów !

 

Umów się na wizytę:

W celu rejestracji zadzwoń do nas:

91 812 77 77

lub napisz wiadomość:

Adres:

Szczecin - Podzamcze, 70-535 ul. Wielka Odrzańska 31 b

Godziny otwarcia:

 • Poniedziałek 8:00-16:00
  Wtorek 12:00-20:00
  Środa 8:00-16:00
  Czwartek 12:00-20:00
  Piątek 8:00-16:00
  Sobota 9:00-15:00

Wypełnij formularz online:

Pliki do pobrania:

Ewelina Stanisławska - rejestratorka w Stomatologii na Podzamczu w Szczecinie