O nas

STOMATOLOGIA NA PODZAMCZU

„STOMATOLOGIA NA PODZAMCZU” powstała 1997 roku. Tu od 25 lat realizujemy naszą misję „Uśmiechaj się ! Śmiało !”. Chcemy mieć dla naszych pacjentów czas i traktować ich indywidualnie – u nas nie ma tłoku ! Pacjenci przyjmowani są punktualnie, zawsze mamy zarezerwowany czas na rozmowę o potrzebach i oczekiwaniach pacjenta.

Leczenie u nas oparte jest na porozumieniu. My rozumiemy problemy pacjenta a pacjent rozumie plan leczenia. Taka jest nasza filozofia. Poczucie wysokiej jakości tego, co robimy wynosimy z ilości  kursów specjalistycznych w jakich braliśmy udział. Nasi lekarze są absolwentami studiów podyplomowych oraz szkoleń na Uniwersytecie J.W.Goethego we Frankfurcie. To one, wraz z doświadczeniem, dają nam wiedzę potrzebną do leczenia nawet bardzo skomplikowanych przypadków. Ogromną wagę przywiązujemy do rzetelnego planowania oraz diagnostyki – bez niej niemożliwe jest nowoczesne leczenie.

IMPLANTOLOGIA

Za tą część leczenia odpowiedzialny jest dr n.med. Tomasz Cegielski – specjalista I st. stomatologii ogólnej, ekspert implantologii DGOI, M.Sc.. Kompleksowe leczenie implantologiczne i implantoprotetyczne – oto co proponujemy naszym pacjentom. Szczególny nacisk kładziemy na efekt kosmetyczny proponowanych rozwiązań a także na ich funkcjonalność i długotrwałość. Rzetelna wiedza zdobywana na renomowanych europejskich i światowych uczelniach oraz 25-letnie  doświadczenie wspomagane nowoczesnym sprzętem umożliwiającym pełną diagnostykę rentgenowską (radiowizjografia, rentgen panoramiczny, tomografia komputerowa 3D) pozwala na osiąganie sukcesów w leczeniu zarówno prostych jak i bardzo skomplikowanych przypadków.

DIAGNOSTYKA

Stomatologia na Podzamczu wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny (radiowizjografia, rentgen panoramiczny, tomografia komputerowa CBCT) umożliwiający omawianie badania z pacjentem natychmiast po jego wykonaniu. Pacjent aktywnie uczestniczy w procesie badania i planowania.

Mikroskop! – to narzędzie diagnostyczno – zabiegowe umożliwiające pracę z niezwykłą precyzją. Jest w nie wyposażone każde stanowisko.

Szczególny nacisk kładziemy na efekt kosmetyczny proponowanych rozwiązań. Nieustannie się kształcimy.

Wszystko po to, by sprostać wymaganiom naszych pacjentów !

 

Uśmiechaj się!
Śmiało!