Implanty zębów

Kiedy potrzebujesz implantów?

Jeżeli utraciłeś jeden lub kilka zębów jest sposób, aby takie braki uzupełnić – rozwiązaniem są implanty! Implanty zębów to gwarancja odzyskania pełnej funkcjonalności i estetyki uzębienia. Implanty  likwidują potrzebę piłowania/szlifowania przyległych do luki, zdrowych zębów. Można dzięki nim odbudować zarówno pojedyncze braki jak i rozległe ubytki w uzębieniu.

Zęby osadzone na implantach są mocno zakorzenione i wydają się być po prostu Twoimi naturalnymi zębami – dają Ci poczucie odzyskania utraconych zębów. Praktycznie nie ma możliwości odróżnienia zębów zbudowanych na implantach od zębów naturalnych.

Dlaczego możesz nam zaufać?

Zajmujemy się leczeniem implantologicznym od ponad 15 lat. Jesteśmy certyfikowanym ośrodkiem implantologicznym a dr n.med Tomasz Cegielski ukończył elitarne studia z zakresu implantologii stomatologicznej na Uniwersytecie J.W.Goethego we Frankfurcie uzyskując akademicki tytuł Master of Science in Oral Implantology ( M.Sc.). Implanty przez nas stosowane mają akredytację niezależnej fundacji Clean Implant Foundation, która prowadzi rygorystyczne badania wszystkich dostępnych na rynku modeli i producentów implantów pod względem czystości biologicznej, chemicznej i fizycznej. Implanty MegaGen uzyskały certyfikat doskonałej jakości i czystości już trzeci raz z rzędu !

Implanty MegaGen trzeci raz z rzędu uzyskały certyfikat najwyższej czystości przyznawany przez niezależną organizację Clean Implant Foundation.

Jak zbudowany jest implant ?

Implant zastępuje korzeń zęba. Do niego przymocowany jest łącznik ( za pomocą śrubki ) a dopiero na łączniku osadzana jest właściwa korona zęba.

 

Nowy uśmiech - spełnij swoje marzenia !