Przypadek 5

Prezentujemy przypadek pacjenta pana Henryka. Niezbędne było przeprowadzenie kompleksowego leczenia implantoprotetycznego. Jako przygotowanie do oczekiwanych rezultatów estetycznych przeprowadzono leczenie ortodontyczne. Następnym etapem projektowania i kreowania nowego uśmiechu pana Henryka było Indywidualne Projektowanie Uśmiechu (ang. DSD – Digital Smile Design). Po przedstawieniu kilku wersji kształtu zębów Henryk wybrał ten, który najbardziej pasuje do jego twarzy.

     Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest Stomatologia na Podzamczu Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wielkiej Odrzańskiej 31b, NIP 8513272127, REGON 521607813, KRS 0000963088. Więcej o polityce prywatności.

    Przebieg leczenia pana Henryka

    Początkowy wygląd pacjenta

    Po Indywidualnym Projektowaniu Uśmiechu

    Zobacz również uśmiech Mateusza

    Prezentowany przypadek Mateusza również dotyczy wrodzonego braku zawiązków zębów stałych. Obecne zęby mleczne nie pozwalały na utworzenie uśmiechu o jakim marzył pacjent. Zdecydowano o leczeniu ortodontycznym, usunięciu zębów mlecznych i zastąpieniu ich implantami. Ostatnim etapem było tworzenie uśmiechu za pomocą uzupełnień ceramicznych zaprojektowanych indywidualnie dla pacjenta.

    Więcej

    Teraz śmieję się inaczej!

    Mateusz

    Zobacz również uśmiech Borysa

    Przypadek Pana Borysa, to przykład kogoś, kto postanowił odzyskać utracony uśmiech. Dzięki starannemu zaplanowaniu kompleksowego leczenia, zastosowaniu procedur odbudowy kości oraz zaawansowanej implantoprotetyki pacjent uśmiecha się teraz od ucha do ucha.

    Więcej

    Okazało się, że uwielbiam się uśmiechać!

    Borys