Kontakt

Szczecin - Podzamcze
ul. Wielka Odrzańska 31 b

tel. +48 91 812 88 88

 

Umów się na wizytę;

rejestracja@stomatologia.szczecin.pl

 

Godziny otwarcia:

Pon. 10-20

Wt. 8-15

Śr. 10-20

Czw. 8-15

Pt. 8-15

Rezerwacja

Rezerwacji wizyty możecie państwo dokonać osobiściedrogą telefoniczną (tel. 91 812 8888) oraz za pomocą poczty elektronicznej (rejestracja@stomatologia.szczecin.pl).

Szanujemy zarówno czas naszych pacjentów jak i lekarzy !

Rezerwacja terminu dla państwa jest przez nas traktowana jak najbardziej poważnie - w wyznaczonym dniu, o wyznaczonej godzinie lekarz oraz jego asystentka będą czekać przygotowani na państwa przyjęcie. Jest to rodzaj umowy-zobowiązania, kiedy lekarz rezerwuje czas (jedną, dwie a czasem trzy godziny) tylko i wyłącznie dla danego pacjenta, a pacjent zobowiązuje się pojawić na wizycie.

Ze zrozumiałych względów czasami państwa wizyta nie może dojść do skutku.

W takim wypadku prosimy o poinformowanie naszej Kliniki o zaistniałej sytuacji nie później niż dwie godziny przed wyznaczonym terminem wizyty. To pozwoli nam przeorganizować grafik pracy lekarza i zawiadomić innych pacjentów oczekujących na leczenie o możliwości szybszego przyjęcia (np. z bólem).

W związku z powyższym w przypadku nie zgłoszenia nieobecności pacjenta zostanie on obciążony opłatą 100 pln za każdą wcześniej zarezerwowaną godzinę, ktorą należy uiścić przed następną wizytą.

W przypadku nagłej nieobecności lekarza pacjent również zostanie powiadomiony odpowiednio wcześniej i otrzyma propozycję nowego, najdogodniejszego dla niego terminu.

Oczywiście rozumiemy, że zdarzają się przypadki losowe, których nie da się przewidzieć.

Staramy się być wyrozumiali i o to samo prosimy pacjentów!